طراحی سایت

قالب وبلاگ

نگاه بارانی

طراحی سایت


نگاه بارانی
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱٩ شهریور ،۱۳٩۱ توسط نجمه

به نقل از حامیان ولایت :  ابعاد جدیدی از کینه و نفرت هدی آقا سلطان [خواهر ندا آقا سلطان]به آرمان های انقلاب و شهدای عظیم الشان در فیس بوک انتشار یافته است،گویا قتل ندا آقا سلطان دست مایه ی برای توهین و اهانت هدی آقا سلطان به نظام و شهدای انقلاب شده است.هدی در فیس بوک خود تصاویری از لباس های خصوصی و میهمانی های یادبود برای ندا آقا سلطان منتشر می کند؛ این در حالی است که برادر او یعنی محمدرضا آقا سلطان حامی نظام و دولت فعلی است (دولت دکتر احمدی نژاد).

 

چندی پیش خبری در سایت های داخلی با عنوان «نمایش لباس های خصوصی و میهمانی مختلط ... » منتشر شد،در آن خبر اشاره به سوء استفاده های خانواده   ندا   آقا سلطان [خواهر ندا آقا سلطان] از قتل ندا آقا سلطان شد، برای مشاهده خبر به  ادامه مطلب بروید. 

با عرض معذرت و عذرخواهی از خانواده معظم شهدا

هدی آقا سلطان در فیس بوک خود خطاب به شهید «طهرانی مقدم» می نویسد: «این عکس رو چند روزه در خیابان های تهران می بینیم،میدونی خوبیش چیه؟ اینکه این برادرها همون جایی نابود میشن که واسه نابودی بقیه نقشه می کشن ... سردار این آرزوی بزرگت رو همراه با سنگدلی ها و گناهات به زیر خروارها خاک بردی.می فهمی؟با خودت به ...ادامه مطلب
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک